Aizvadīta nedēļas nogale BNL Karting Series: Round 1 un CEE Rotax Max Challenge sacensībās

2023. gada kartinga sezona rit pilnā sparā, un aizvadītajā nedēļā 15 Latvijas kartinga piloti pārstāvēja valsti divās sacensībās – BNL Karting Series 1. posmā, Genkā un CEE Rotax Max Challenge 2. posmā, Austrijā.

#481 Patriks Noels Ločmelis, DD2

Saulaino BNL Karting Series 1. posmu Genkā kopā pārstāvēja rekordliels braucēju skaits – 205 dalībnieki, no kuriem 9 bija Latvijas kartinga piloti. Visaugstākos rezultātus sasniedza MRG komandas pārstāvis, DD2 klases braucējs Patriks Noels Ločmelis, abu dienu pusfinālu un finālu braucienos ierindojoties augstās pozīcijās,  kas kopvērtējumā ļāva iegūt 3. vietu.

Pārējie divi DD2 klases piloti arī kopvērtējumā ierindojās Top 10. Emīls Akmens 6., bet Mārtiņš Janovskis 7. vietā.

#291 Bruno Pērle, Junior
#422 Mārtiņš Janovskis, DD2

MRG komandas braucējs Adrians Tions kurš Mini klasē finišēja 13. pozīcijā.

Junior klasi kopā pārstāvēja 54 censoņi, no kuriem 3 ir latvijas sportisti. SM Racing komandas pilots Toms Strēle un MRG Racing komandas pilots Kārlis Kirikovs izcīnīja iespēju piedalīties A finālā, attiecīgi finišējot 15. un 21. vietā. Bruno Pērle (MRG Racing) B finālā ierindojās 3. vietā.

Savukārt Senior klasi pārstāvēja piloti Artjoms Šestakovs un Romāns Rodionovs. Šestakovs B finālā ieguva 6. vietu, taču Rodionovs finišēja 16.

Juris Zālītis startēja DD2 Master klasē un kopvērtējumā ieguva 16. vietu.

#454 Emīls Akmens, DD2
#357 Artjoms Šestakovs, Senior
#511 Juris Zālītis, DD2 Master
#209 Kārlis Kirikovs, Junior

Savukārt lietainākos un vēsos apstākļos Brukas trasē, Austrijā sacensības aizvadīja 4 latviešu kartinga braucēji.

Junior klasi pārstāvēja Ralfs Stāmers iegūstot 24. vietu un Alise Štolcermane, kura diemžēl nefinišēja tehnisku problēmu dēļ.

DD2 klasē startēja piloti Nauris Danenbergs un Edgars Vilcāns. Abi braucēji iekļāvās Top 10 – Danenbergs finišēja 6., bet Vilcāns 8. vietā.